BUDOWA PIECÓW TO
KWESTIA ZAUFANIA

 

BRUNNER oznacza jakość i kompleksowy serwis. Z tego powodu nasze produkty są dostępne wyłącznie za pośrednictwem sieci fachowych sprzedawców. Tutaj bez problemu znajdziesz nasz najbliższy zakład partnerski.

 

Wyszukaj wg kodu pocztowego

Prosimy o podanie kodu pocztowego lub pierwszych cyfr kodu pocztowego

  • Opcje wyszukiwania
Rzemieślnik wyszukuje według mapy

 

OCÉN
01
00
1. Prosimy podać swoje dane kontaktowe
2. Państwa ocena dla
3. Państwa ocena dla
Twoja ocena:

Piec Brunner
4. Prześlij zdjęcie pieca (opcjonalnie)
Proszę kliknąć w pustym polu lub przeciągnąć tutaj zdjęcie (*.JPG):

co warta jest dobra praca?
Zwłaszcza w dobie Internetu stawia się często pytanie, co jeszcze jest dzisiaj warta dobra praca (rzemieślnicza). Gdy w sieci można otrzymać produkty i towary za rzekomo mniejsze pieniądze, wielu klientów słusznie pyta, po co jeszcze potrzebny jest dobry i niezawodny serwis. I pytają jeszcze, czemu BRUNNER tak jak kiedyś stawia nadal na umiejętności i doświadczenie dobrze przygotowanych fachwców, zamiast na szybką sprzedaż.

Pytanie jest tu zarazem odpowiedzią: wartość indywidualnie zaprojektowanego pieca czy dopasowanej do potrzeb klienta instalacji grzewczej jest po prostu nie do porównania z wyłącznie pasywnym, informacyjnym doradztwem dostępnym w Internecie.
Dopiero dobre wykształcenie, wieloletnie doświadczenie i pasja - w połączeniu z dobrym produktem - pozwalają spełnić oczekiwania klienta.

Trzeba przy tym dokonać ścisłego rozróżnienia pomiędzy treścią zwykłej umowy kupna i treścią umowy o dzieło. Jeśli tylko kupuję produkt, nabywam wyłącznie pewną wartość rzeczową, bez względu na to, ile jest ona warta, czy jak dobra jest dana rzecz.

Natomiast umowa o dzieło obejmuje pewne świadczenie. Jego zakres rozciąga się od indywidualnego zaplanowania poprzez projektowanie i realizację, aż po sumienne sprawdzenie i dobre wrażenie, że nawet po montażu można liczyć na kompetentne doradztwo, w razie gdyby miały wystąpić problemy czy zakłócenia.

Decyzja należy zawsze do klienta. Dobre ceny - takie jak w Internecie - może zaproponować również specjalistyczny zakład zduński czy rzemieślnik, ale na zasadach umowy kupna-sprzedaży. Natomiast kompleksowy zakres usług w ramach umowy o dzieło oraz gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi jest w stanie zapewnić tylko specjalista w tej dziedzinie.