FILOZOFIA MARKI BRUNNER

LEPIEJ DOBRZE ROBIĆ, NIŻ ŚWIETNIE SPRZEDAWAĆ

Już założyciel firmy Martin Brunner postawił sobie za cel, aby produkować rzetelnie i oferować dobre i trwałe produkty. Z tego firma Brunner była znana już 70 lat temu. I tak pozostało do dzisiaj.

W każdym wkładzie firmy BRUNNER tkwią innowacyjne i dopracowane od strony technicznej rozwiązania, sumienne wykonanie oraz solidna dawka pasji i zaangażowania. W firmie BRUNNER poświęcamy sporo czasu na rozwój naszych produktów. Czasu potrzebnego na to, aby na rynek trafiały niezawodne i dopracowane urządzenia grzewcze. A to przecież jest celem firmy BRUNNER — i wszystkich, którzy z nami współpracują.

Hubertus & Ulrich Brunner
PRACA ZESPOŁOWA I ZAMIŁOWANIE DO DETALI

Kłamstwem byłoby powiedzieć, że pracując nad jakością nie zważamy na cenę. Ale o wiele bardziej zwracamy przy tym uwagę na życzenia i potrzeby naszych klientów. I dokładnie z tego powodu naszym celem jest przede wszystkim opracowanie dobrych i przyzwoitych produktów. Na pierwszym planie jest zawsze ich wartość użytkowa. W ten sposób powstają produkty, które są nie tyle wyrazem naszych dążeń, co odpowiedzią na potrzeby klientów.

Kto jednak pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, powinien umieć korzystać z rad i pomysłów innych. Nadzwyczajne produkty nie powstają z samego pomysłu, który zrodził się w czyjejś głowie. I dlatego w firmie BRUNNER chętnie łączymy wysiłek wielu umysłów. Z pełnym zaufaniem pracujemy z najlepszymi rzemieślnikami i nadstawiamy ucha, gdy nasi partnerzy mówią o swoich doświadczeniach i przekazują nam, czego dowiedzieli się z praktyki.

W ten sposób możemy zagwarantować, że wszystkie produkty firmy BRUNNER są skonstruowane, wykonane, przetestowane i montowane tak, jak wymaga tego nasza wiedza i jak każe nam nasze sumienie. Nie chcemy być fajni, tylko szczerzy. I naprawdę dobrzy w tym co robimy.