CENA I JAKOŚĆ urządzeń FIRMy BRUNNER

NIE TANIE, ALE WARTE SWOJEJ CENY

Oczywiście, wkład firmy BRUNNER ma swoją cenę. Ale tańsze rozwiązanie nigdy jeszcze nie okazało się lepsze! O tym jesteśmy przekonani.

Ponad pół miliona domów i mieszkań w Niemczech jest ogrzewanych przez piece kaflowe i kominki z logo BRUNNER. Ich posiadacze mogą to potwierdzić: wkłady z Eggenfelden są bez porównania lepsze od większości produktów konkurencji.

Urządzenia firmy BRUNNER wyróżniają solidne materiały, nienaganna jakość wykonania i dojrzała technika. Nie chodzi tu o specjalne strategie sprzedaży, promocje i rabaty.  

Brunner Qualitätssiegel
MADE IN GERMANY – DZIŚ TAK JAK NIEGDYŚ

Wszystkie produkty firmy BRUNNER są projektowane i produkowane w Niemczech. Najlepiej wykształceni inżynierowie i sumienni technicy konstruują w Eggenfelden wysokiej klasy paleniska zasilane drewnem i udoskonalają je i poprawiają regularnie z wielką starannością i fachowym podejściem. W firmie BRUNNER nie oferuje się jedynie samego produktu, lecz zawsze pewne rozwiązanie. Zwracamy uwagę zwłaszcza na to, aby technicznie wykonalne i nowoczesne powiązać w sensowny sposób z tradycją i sprawdzonymi rozwiązaniami.

Kto decyduje się na palenisko z logo BRUNNER, otrzymuje jakościowo nienaganny wyrób, który dostarczy mu wiele radości przez wiele lat. Wyższe koszty zakupu na dłuższą metę zwracają się w postaci niezawodnej i nieuciążliwej eksploatacji, doskonałych właściwości użytkowych oraz oszczędnego spalania drewna.