aplikacje BRUNNERa -
Komfort w nowym wydaniu.

DZIECINNIE ŁATWA OBSŁUGA I OCZYWISTE FUNKCJE.

Projektantom i wykonawcom upraszczają procesy sterowania i obsługę techniczną, zaś użytkownikom ułatwiają dostęp do funkcji systemu grzewczego: aplikacje mybrunner oraz BRUNNER WiFi-Control.

Brunner Apps
aplikacja mybrunner
MyBrunner App

Wystarczy kilka kliknięć: aplikacja mybrunner ułatwia dostęp do funkcji ogrzewania za pomocą smartfonu lub tabletu i umożliwia błyskawiczną i wygodną łączność z systemem grzewczym.

Po instalacji na wyświetlaczu smartfonu lub tabletu pojawia się ikona "mybrunner". Obsługa - jak to u BRUNNERA - jest przemyślana i łatwo zrozumiała. Użytkownik ma do dyspozycji trzy przyciski: przycisk "Login" do zalogowania i wylogowania, krótkiego wprowadzenia w zasady działania oprogramowania oraz łącza do kontaktu i pomocy technicznej, które pozwala uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania i podzielić się opinią na temat aplikacji. 

Czwarty przycisk jest aktywny dopiero po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła. Pozwala on na dostęp do systemu sterowania ogrzewaniem. Wystarczy wybrać zarejestrowany panel sterowania i dokonać odpowiednich ustawień. Aby wyjść z tego ekranu, wystarczy kliknąć przycisk cofania na swoim urządzeniu mobilnym.

Pobierz teraz ze sklepu Apple App Store.
Pobierz teraz ze sklepu Google Play.

aplikacja BRUNNER-WiFi-control do kominków gazowych
Brunner Wifi-Control App

Dzięki aplikacji BRUNNER-WiFi-control można sterować kominkiem gazowym BRUNNER za pomocą smartfona lub tabletu.

Aplikacja BRUNNER-Wi-Fi-control udostępnia szereg praktycznych funkcji: od standardowych funkcji do włączania i wyłączania palnika, po programowanie indywidualnego wyglądu płomienia czy redukcję zużycia gazu w trybie Eco.

Wykorzystując połączenie z domową siecią WLAN można sterować nawet ośmioma kominkami gazowymi.

Korzystanie z kominka gazowego nie może być prostsze. Dzięki aplikacji WiFi-control firmy BRUNNER.

Pobierz teraz ze sklepu Apple App Store.
Pobierz teraz ze sklepu Google Play.